Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(6)
(4)
(7)
(1)
(1)
(3)
(1)
(4)
(1)
(3)

Maximálna výška zdvihu

Vysokozdvižné vozíky

Zakladače (tiež ručne vedené vysokozdvižné vozíky) DELTALIFT majú veľmi široké pokrytie všetkých možných činností, ktoré si pri skladovaní viete predstaviť. Sú nepostrádateľnými pomocníkmi vo všetkých oblastiach logistiky a manipulácie s materiálom. Požiadavky zákazníkov sú široké a preto ponúkame širokú ponuku od modelov úplne manuálnych, ďalej s elektrickým zdvihom a manuálnym pohonom alebo plne elektrické. K dispozícii sú rôzne výšky zdvihu, nosnosti i rozmery.

Naše vysokozdvižné vozíky sú od ľahkých a skvele ovládateľných modelov, cez stredné radu s výškou zdvihu 3,5 m výšky až po špeciálne modely s vysokou nosnosťou, extra veľkým voľným zdvihom, špeciálne pre prepravu sudov, ai. Pre uľahčenie výberu môžete rovno navštíviť tieto najobľúbenejšie : pre občasnú vykládku / nakládku kamiónu SDJ1016, pre častejšie zakladanie tovaru do výšok CDD1025B a pre každodenné jednoduché používanie CDD1030M. Všetky ponúkané stroje sú vysoko kvalitné a sú vybavené značkovými elektronickými jednotkami a špičkovými batériami. Úplne samostatnou kapitolou sú potom čelné vysokozdvižné vozíky so sediacou obsluhou (tzv. "Jašterky").

Zobrazujem 12 záznamov z 31.

Zobraziť ďalších 12

Zobrazujem 12 záznamov z 31.

Zobraziť ďalších 12

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných ručne vedených vysokozdvižných vozíkov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Objednaný tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Ide však len o stroje, ktoré tak potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.