Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(6)
(3)
(4)
(3)
(1)

Ložiská

Rudle

Rudla je dvojkolesový ručný vozík pre manipuláciu s tovarom v krabiciach alebo debnách. Jedná sa o univerzálny manipulačný prostriedok, ktorý je lacný, dostupný a dobre skladovateľný. Jeho konštrukcia je vyrobená z oceľových rúrok a nakladacia plošina zo zosilneného plechu. Telo vozíka je pokryté hrubou vrstvou práškovej farby, ktorá dobre odoláva oderu. Osadené môžu byť plná gumenné alebo nafukovacie bantamové kolesá. Rudiel je veľa druhov a medzi tie najpoužívanejšie patria rudle univerzálne, na schody, na prepravky, na sudy a iné špeciálne, ako napríklad skladacie, so sklopnou lopatou alebo multifunkčné.

Zárukou kvality je aj skutočnosť, že naše rudlíky sú vyrábané v Českej republike.

Zobrazujem 12 záznamov z 17.

Zobraziť ďalších 5

Zobrazujem 12 záznamov z 17.

Zobraziť ďalších 5

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných rudiel máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.