Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(2)
(1)
(2)
(1)
(1)

Prepravné a dvojkolesové vozíky

Skladové kancelárske vozíky sú ideálnymi pomocníkmi nielen do kancelárií, ale aj skladov, hotelov a všetkých ostatných prevádzok, kde je potrebné prepravovať menšie náklady. Prepravný vozík možné následne kompaktne a jednoducho zložený uskladniť. Tieto vozíky majú nosnosť až 300kg a vyhovie aj tým, ktorí chcú napr. prepravovať ťažšie balíky alebo menej objemný materiál. Vyrobené sú so sklopným čelom. Pod ložnou plochou sú umiestnené gumové kolieska, z ktorých je vždy predný pár otočný.

Tradičný dvojkolesový vozík (ľudovo nazývaný "dvojkolák") je určený pre ľahký prevoz rôznych materiálov. Vďaka svojej konštrukcii je pevný a veľmi dobre prispôsobený na odvoz takmer akéhokoľvek materiálu. Dvojkolák je obzvlášť obľúbený pre odvoz palivového dreva, kameňov, potravín, potravinových prepraviek, ale aj rôznych iných vecí. Telo dvojkolesového vozíka je z kvalitne zváranej trubkovej oceľovej konštrukcie doplnené drôtenou výplňou; podľa výberu vo farbe modrej alebo šedej. Kolesá môžu byť nafukovacie so špajchľami, plnegumové, gumenné alebo kvalitné bantamové. Nosnosť dvojkoláka potom môže byť až 120 kg.

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných produktov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.