Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

DEMO - vyskúšajte zadarmo

DEMO program LUGERO ponúka dopytujúcim zákazníkom možnosť si tovar pred nákupom zadarmo vyskúšať. Skúšobná doba je až 10 dní a potom môžete zariadenie buď vrátiť alebo zakúpiť.


demo


Podmienky DEMO programu:

Pred dodaním stroja zákazník zaplatí zálohu vo výške plnej ceny (zálohová faktúra). Záloha (cena tovaru) a prípadne náklady na dopravu sú vždy dojednané písomne v zmluve so zákazníkom.
Pokiaľ si zákazník tovar ponechá, bude mu vystavená faktúra (daňový doklad). Na vyskúšanie vždy zákazníkovi poskytneme nový produkt, ktorý je možné po demo programe bez problémov používať. Uhradená záloha je následne zaúčtovaná ako úhrada faktúry.

Na stanovenie výšky zálohy používame aktuálne ceny produktov na www.lugero.sk. Výška zálohy tiež môže vychádzať k individuálnej cenovej ponuky.

  • Pokiaľ zákazník nebude s testovaným strojom spokojný - je možné ho vrátiť kedykoľvek v priebehu testovacieho obdobia.
  • Uhradenú zálohu potom zákazníkovi vrátime v plnej výške. Prepravné náklady (ak ich poskytneme my) hradí zákazník.
  • Predpokladom pre vrátenie peňazí v plnej výške je vrátenie DEMO zariadenia bez akéhokoľvek mechanického či iného poškodenia tj v stave, v akom bol stroj dodaný.

Vyberte si jeden z našich produktov a do 10 dní si ho môžete vyskúšať, či Vám plne vyhovuje.