Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(3)
(3)
(3)
(1)
(2)
(3)

Maximálna výška zdvihu

(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)

Manuálne vysokozdvižné vozíky (ručný zdvih aj pojazd)

Zobrazujem 12 záznamov z 15.

Zobraziť ďalších 3

Zobrazujem 12 záznamov z 15.

Zobraziť ďalších 3

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných ručne vedených vysokozdvižných vozíkov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Objednaný tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Ide však len o stroje, ktoré tak potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.