Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Zdvíhacie stoly a plošiny

Zdvíhacie plošiny a stoly slúžia k zvislému zdvihu bremien s pevnou podstavou. Svojou konštrukciou sa delí na pojazdové zdvíhacie stoly alebo statické zdvíhacie plošiny. Pomocou zdvíhacích plošín môžete tovar ľahko zdvíhať do pracovnej výšky, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Naše plošiny môžu byť pevne ukotvené k podlahe a možno ich tiež zapustiť. Stabilné nožnicové vzpery (dvojité, trojité alebo i tandemové) a kvalitné hydraulické čerpadlo sú štandardom u všetkých modelov. Nosnosť môže byť neuveriteľných až 8 000 kg. Zdvíhacie stoly sú navrhnuté tak, aby boli veľmi spoľahlivé a odolné. Naozaj jednoducho sa pohybujú a možno plynulo nastaviť optimálnu výšku dosky. Typicky sú úplne mechanické, ale môžu mať aj elektrický zdvih.

Zobrazujem 12 záznamov z 13.

Zobraziť ďalších 1

Zobrazujem 12 záznamov z 13.

Zobraziť ďalších 1

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných zdvíhacích stolov aj plošín máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou" až k dverám ", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Jedná sa však o stroje, ktoré potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.