Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Pre predajcov

V rámci rozširovania našich služieb ponúkame možnosť partnerského predaja. Všetky produkty značky LUGERO síce tiež predávame priamo koncovým zákazníkom, ale významná časť nášho odbytu je realizovaná cez sieť partnerov po celej strednej Európe. Vďaka citlivému nastaveniu spomínaného predajného kanála sa jedná o tzv. model „win-win“ – teda spoluprácu výhodnú pre obe strany. Každý partner od nás samozrejme získava maximálnu marketingovú, predajnú a servisnú podporu.

 

Pre koho je partnerský program určený?

Pre firmy aj živnostníkov, ktorí majú preukázateľnú väzbu na odbor manipulačnej techniky. Určite však nemusí ísť len o špecializovaných predajcov, ale môže ísť o maloobchodný predaj železiarskych výrobkov, širokospektrálne zameraný veľkoobchod, servisné či opravárenské služby, atp. Na výber sú tarify Partner Plus a Partner premium (líšia sa podmienkami a výškou rabatu).

Ako partnerský program funguje?

Na princípe zvýhodnených nákupných cien v kombinácii s následnou spätnou výplatou dodatočných provízií. Výplata provízií je potom uskutočňovaná oproti faktúre, ktorú vystaví partner. Dochádza teda ku kombinácii dvojitého odmeňovania, kedy ako prvý partner získa okamžitú zľavu pri nákupe tovaru a následne je spätne odmenený percentami z obratu.

 

Máte kamennú predajňu? Potom získate najlepšie možné podmienky!

Pre všetkých partnerov, ktorí majú svoju vlastnú predajňu, showroom, atď. ponúkame dodatočnú províziu k partnerskému programu, ktorý si vyberú. Jedinou podmienkou je to, aby na predajni bol vystavený niektorý z produktov LUGERO. Partner je tak motivovaný, aby si tovar na predajni vystavil, čím jednak zvýši pravdepodobnosť predaja a taktiež svoju konkurencieschopnosť tým, že bude mať tovar skladom ihneď k odberu.

 Pokiaľ prejavíte záujem stať sa certifikovaným partnerom LUGERO, obráťte sa na naše obchodné oddelenie.


Martin Semrád

(+421) - 233 888 220 | semrad@lugero.cz