Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Priemyselné vážiace systémy

Priemyselné vážiace systémy sú kompaktné zariadenia, do ktorých spadajú aj vážiace lyžiny a paletové váhy, ktoré zaistia jednoduché, presné a spoľahlivé váženie paletovaného tovaru v priemyselných podmienkach. Tieto typy váh v prepojení s odolnými priemyselnými indikátormi tvoria širokú škálu možných riešení, ktorá vyhovie všetkým Vašim potrebám a požiadavkám. Nespornou výhodou je aj možnosť kalibrácie či certifikácia pre obchodné váženie. Na želanie je možné tiež celú zostavu vybaviť tlačiareň pre tlač vážnych štítkov.

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných ručne vedených vysokozdvižných vozíkov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Objednaný tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou. Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Ide však len o stroje, ktoré tak potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.