Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(1)
(2)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(3)
(1)

Zdvih

(1)
(1)
(3)

Dĺžka vidlíc

(2)
(3)

Paletové vozíky

Paletové vozíky predstavujú najbežnejší druh manipulačnej techniky. Vďaka nim ľahko premiestnite aj veľmi ťažký náklad na dlhšie vzdialenosti a pri vynaložení neveľké energie. Sú nevyhnutnými pomocníkmi pri nakládkach aj vyloďovaní tovar a nezaobíde sa bez nich žiadny sklad. Paletový vozík má dlhú históriu, za ktorú prešiel radom zmien a vylepšení. V našej ponuke tak nájdete mnoho typov, ako sú paleťáky štandardné, silné s nosnosťou až 5 ton, s krátkymi či dlhými vidlicami, nožnicové, s nízkym profilom, s váhou alebo is tlačiarňou, ai. Stále obľúbenejšie sú potom paletové vozíky elektrické, ktoré náklad jednoducho zdvihnú a prevezú a to vďaka výkonným AGM alebo Li-Ion batériám. Produktové portfólio uzatvárajú špeciálne paletové vozíky, ako sú tie s ľahkým rozjazdom, so širokou rozstupom vidlíc, galvanicky pokovované, nerezové alebo tie s bubnovú brzdou.

Portfólio paletových vozíkov značky DELTALIFT, ale zahŕňa aj rýdzo štandardné a cenovo veľmi výhodné paleťák pre zákazníkov, ktorí majú bežné prevádzkové požiadavky a preváža štandardné EURO palety - ide napríklad o vozíky rady DB2m 2t alebo BF-ARm 2,5t.

Zobrazujem 12 záznamov z 32.

Zobraziť ďalších 12

Zobrazujem 12 záznamov z 32.

Zobraziť ďalších 12

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných paletových vozíkov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup manipulačnej techniky je investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Jedná sa však o stroje, ktoré potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončí a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.