Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Priemer

(2)
(1)
(1)

Materiál povrchu

(1)

Šírka

(3)
(1)

Nosnosť

(2)
(1)
(2)
(1)

Náhradné diely

Osaďte svoj paletový vozík alebo rudl správnymi kolieskami, vďaka ktorým bude jazda ľahká, komfortné a bezpečná. Vyberať môžete z týchto:

Nylon - Tieto kolesá sa veľmi ľahko otáčajú, pretože sú veľmi tvrdé a odolné proti oteru. Sú zvlášť vhodné pre hladké podlahy. Vyvíjajú síce väčší hluk pri jazde, ale zase sú odolné voči chemickým látkam a nezafarbia podlahu.

Polyuretán - Kolesá majú polyuretánový behúň na oceľovom ráfiku. Jazda je tichšia než u nylonových kolies a PU kolesá sú vhodné pre nekĺzavé povrchy. Zaisťujú bezpečný transport na rampách alebo na hladkých povrchoch (majú smerovú stabilitu). Polyuretánové kolesá sú univerzálne a optimálnou voľbou.

Guma - Gumový povlak je na hliníkovom ráfiku. Toto koleso by nemalo byť používané na ťažké náklady vďaka svojej mäkkosti - naopak je veľmi vhodné pre povrchy hrubé alebo tam, kde sa musí paletový vozík pohybovať ticho. Nevýhodou potom je, že vďaka mäkkému povrchu môžu vzniknúť na podlahe stopy.

Zobrazujem 12 záznamov z 23.

Zobraziť ďalších 11

Zobrazujem 12 záznamov z 23.

Zobraziť ďalších 11

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných náhradných dielov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.