Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Dielenské žeriavy a hevery

Dielenský žeriav je skladný a dá sa ľahko a rýchlo postaviť. Sú vhodné pre zdvíhanie, pridržiavanie a usadzovaniu ťažkých predmetov alebo strojov. Nosnosť závisí od dĺžky nosného ramena. Tú možno nastaviť do štyroch polôh. Maximálna nosnosť je dosahovaná bez vysunutia a dosahuje až 2 000 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysoko kvalitným komponentom sú vhodné pre nepretržité používanie. Dielenské žeriavy nájdu svoje miesto aj v malých dielňach alebo skladoch.

Hrebeňový hever je zariadenie pre zdvih veľmi ťažkých kusových bremien menších výšok. Ideálna je pre práce v priemysle alebo stavebníctve. Ponúkame v nosnostiach 1 500 kg a 3 000 kg. Vďaka ozubenému prevodu je potrebné vynaložiť len minimálnu silu na zdvihnutie nákladu.

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných produktov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.