Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Kladkostroje

Ponúkame ručné aj elektrické kladkostroje. Z ručných sa jedná o označenie HSZ a elektrické nazývame GSZ. Kladkostroje môžu byť buď samostatne zavesené alebo sa môžu pohybovať po rôznych koľajniciach a to vďaku tzv. žeriavovej mačke, ktorá nesie označenie JK. Kladkostroje sú ideálne pre zdvih (a prípadne presun) ťažkých bremien a to mnohokrát z vysokých výšok. Typicky svoje uplatnenie nachádza v stavebníctve alebo priemyselných prevádzkach. Reťazový kladkostroj má robustnú oceľovú konštrukciu. Na reťazi kladkostroja je uchytený závesný upevňovací hák s poistkou proti spätnému chodu. Ovláda sa pomocou až 6 m dlhej obslužnej reťaze. Zdvíhacia článková reťaz je potom vyrobená z legovanej ocele.

Elektrické lanové kladkostroje vykonávajú zdvih za pomoci el. energie 220 V. Ponúkame kladkostroje s nosnosťou až 1000 kg pri priamom zdvihu záťaže s maximálnou dĺžkou lana až 12 m. Majú jednoduché ovládanie pomocou prepínača na elektrickom kábli.

Zobrazujem 12 záznamov z 14.

Zobraziť ďalších 2

Zobrazujem 12 záznamov z 14.

Zobraziť ďalších 2

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných produktov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.