Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Kladkostroje

Ponúkame ručné aj elektrické kladkostroje. Z ručných sa jedná o označenie HSZ a elektrické nazývame GSZ. Kladkostroje môžu byť buď samostatne zavesené alebo sa môžu pohybovať po rôznych koľajniciach a to vďaku tzv. žeriavovej mačke, ktorá nesie označenie JK. Kladkostroje sú ideálne pre zdvih (a prípadne presun) ťažkých bremien a to mnohokrát z vysokých výšok. Typicky svoje uplatnenie nachádza v stavebníctve alebo priemyselných prevádzkach. Reťazový kladkostroj má robustnú oceľovú konštrukciu. Na reťazi kladkostroja je uchytený závesný upevňovací hák s poistkou proti spätnému chodu. Ovláda sa pomocou až 6 m dlhej obslužnej reťaze. Zdvíhacia článková reťaz je potom vyrobená z legovanej ocele.

Elektrické lanové kladkostroje vykonávajú zdvih za pomoci el. energie 220 V. Ponúkame kladkostroje s nosnosťou až 1000 kg pri priamom zdvihu záťaže s maximálnou dĺžkou lana až 12 m. Majú jednoduché ovládanie pomocou prepínača na elektrickom kábli.

Našou doménou sú nielen nízke eshopové ceny, ale aj rozsiahla skladová dostupnosť, kedy väčšinu ponúkaných produktov máme trvalo skladom pripravených ihneď k odberu. Všetok tovar Vám radi zašleme prepravnou službou "až k dverám", ale ponúkame tiež možnosť osobného odberu v Bratislave. Nezabúdame ani na širokú ponuku platobných metód, ktorými sú platba v hotovosti, dobierka, online platba kartou, bankový prevod alebo platba na faktúru so splatnosťou.