Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Filtrovať

Skladová dostupnosť

Cena bez DPH

Nosnosť

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)

Maximálna výška zdvihu

Čelné vysokozdvižné vozíky

Čelné vysokozdvižné vozíky sú klasické vysokozdvižné manipulačné produkty, ktoré sú najmä určené pre použitie v interiéri. Sú vždy so sediacou obsluhou a tým je práca veľmi málo únavná, efektívna a bezpečná. Čelný vozík dosahuje značných rýchlosťí (až 30 Km / h). Sú primárne určené na zdvíhanie veľmi ťažkých nákladov, vykladanie kamiónu alebo námorného kontajnera, k častému alebo rýchlemu zdvihu alebo všade tam, kde je dostatok priestoru a nutnosť zdvíhať často ťažšie náklady. Bez čelného vysokozdvižného vozíka si už mnoho podnikov nedokáže predstaviť svoje fungovanie (typickým príkladom môžu byť stavebniny, kedy sa neustále manipuluje s materiálom a ten sa následne nakladá zákazníkovi na voľnej vonkajšej ploche). Aj z vyššie uvedených dôvodov je, pre zimné obdobie, nevyhnutnou súčasťou čelných vozíkov uzatvárateľná kabína vodiča s vykurovaním. Podľa pohonu delíme na tieto základné typy:

S elektrickým pohonom • vhodný najmä pre uzavreté vnútorné sklady. Je tichý a má veľmi dlhú výdrž batérie

Motorový (diesel) • ideálny pre bežné vonkajšie prevádzky. Je veľmi výkonný a robustný.

Na LPG • poháňaný propán-butánovým plynom. Jeho prevádzka je ekonomický a priaznivý k životnému prostrediu.

Čelné vysokozdvižné vozíky sú veľmi variabilné a je možné ich vybaviť tak, aby plne vyhovovali Vašim potrebám.

Našou doménou sú nielen nízke ceny, ale tiež dobrá skladová dostupnosť, kedy veľa ponúkaných vozíkov máme na sklade v Bratislave, v Prahe alebo na centrále v Taliansku.
Sme si dobre vedomí skutočnosti, že nákup čelného vozíka je veľkou investíciou do zlepšenia pracovných či výrobných procesov a taký stroj musí zarábať peniaze. Ide však len o stroje, ktoré tak potrebujú občasnú údržbu a môže u nich dôjsť k poruche. Predajom teda naše služby určite nekončia a pre zákazníkov máme pripravené služby nášho rýchleho servisu, ktorý má celorepublikovou pôsobnosť.