Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Paletový vozík Baoli EP15-03 • ELEKTRICKÝ

  • elektrický pojazd a zdvih, manuálne spustenie
  • nosnosť 1 500 kg
  • nový vylepšený dizajn a ovládanie
  • bezpečnostný spínač
  • nabíjačka 230 V
  • minimálna údržba
  • Li-Ion batéria 20 Ah
  • skvele ovládateľný
  • kvalitné polyuretánové kolesá

Při platbě předem získáte slevu 1%!Uhraďte objednávku bankovým prevodom (neplatí pre online platby kartou ani dobierku) a ušetrite 1% z celkovej ceny nákupu!
Stačí len v nákupnom košíku uplatniť zľavový kupón "PLATBA"

Pohodlné a kvalitné pracovné rukavice k nákupu zdarma+ RUKAVICE AKO BONUS

K nákupu tohto tovaru máte možnosť získať ľahké a pohodlné pracovné rukavice s jemnou bielou lícovou kozinkou PD5-6   len za 0,1€!
(tie určite oceníte nielen pri práci so zakupeným produktom, ale tiež na zahrade, v dielni, pri ľahkých montážach, atp.)Baoli EP 15-03 je výkonný, dobře ovladatelný a všestranný paletový vozík pro ekonomickou a nepřetržitou přepravu zboží. Snadnou manipulaci zajišťuje bezúdržbový akumulátor 24V/20Ah postavený na moderní Li-Ion technologii. Je rychle a snadno vyměnitelný a lze jej kdykoli nabíjet pomocí běžné 230V zásuvky. S nosností 1 500 kg a vlastní hmotností pouhých 120 kg vyhoví téměř každému zákazníkovi.

Elektrický paletový vozík EP 15-03 je ideální pro téměř všechny druhy vnitropodnikové přepravy zboží v malých a středních skladech nebo na korbách nákladních vůzů. Tento akumulátorový paletový vozík je obzvláště robustní a vhodný pro dlouhodobé používání. Vozík EP15-03 také zaujme svým intuitivním ovládáním. Všechny funkce jízdy a zdvihu jsou ovládány elektricky. Ručně ovládaná spouštěcí páka pak zajišťuje extra plynulé spouštění nákladu, které by pouhým stiskem tlačítka nebylo možné. Díky extra hluboké kloubové oji jej lze vozík řídit s menší námahou.

Kompaktní rozměry, malý poloměr otáčení a možnost ovládat oj i ve svislé poloze činí z elektrického paletového vozíku EP 15-03 ideální řešení i pro stísněné prostory.

 

Baoli - značka KION Group

"Spoločnosť Baoli EMEA S.p.A. ako súčasť globálnej intralogistickej spoločnosti KION Group ponúka svojim zákazníkom sortiment pevných a robustných priemyselných vozíkov a zaručuje vysokú kvalitu služieb. Vozíky Baoli spájajú európske vývojové a technické znalosti s nákladovo efektívnou výrobnou základňou v Číne. Uľahčujeme rozhodovanie o manipulácii s materiálom zákazníkom, ktorí hľadajú spoľahlivé, ľahko použiteľné a ľahko udržiavateľné vozíky pre svoju každodennú prevádzku. Bezpečné a jednoducho navrhnuté vozíky, dobre skonštruované a vyhovujúce CE, zabezpečujú spoľahlivú a jednoduchú prevádzku za prijateľné náklady.

Baoli tak vytvára vysokú spokojnosť zákazníkov v príslušných oblastiach použitia. Toto je Baoli - praktické a robustné vysokozdvižné vozíky od skúseného medzinárodného tímu za dobrú cenu! Spoločnosť Baoli EMEA S.p.A. bola založená ako nová organizácia v roku 2018, ktorá nahradila a rozšírila existujúcu štruktúru značky v Európe, na Strednom východe a v Afrike (EMEA). Od roku 2009 je značka vysokozdvižných vozíkov - pôvodne založená v Číne v roku 2003 - súčasťou KION Group. So sídlom v talianskom Miláne pôsobí spoločnosť Baoli EMEA vo viac ako 50 krajinách s viac ako 350 predajcami. Tento medzinárodný hráč poskytuje svojim zákazníkom hlboké skúsenosti a odborné znalosti v oblasti predaja, popredajných služieb a marketingu. Ich profesionálna sieť miestnych predajcov zaručuje vysokú kvalitu služieb."

1500 kg
DELTALIFT
EP15-03
8596638874011
120kg
80 mm
1550mm
195 mm
120kg
560 mm
260 mm
560mm
1390mm
30 mm
1150x150x50 mm
24V/20Ah, Li-Ion
1279.00 bez DPH 1534.80 s DPH
Cena dopravy 30.00 bez DPH 36.00 s DPH

Produkt je práve v porovnávaní Zobraziť porovnanie