Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, perzonalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Základný paletový vozík DB2m + kompletná sada NY kolies


 • základný paletový vozík DB2m, 2.000kg
 • kompletná sada náhradných nylonových kolies

  SO ZĽAVOU 3%

 • VÝHODNÝ BALÍČEK PRODUKTOV


  Ponúkame jedinečnú možnosť získať s kúpou základného paletového vozíka 
  DB2m tiež kompletnú sadu náhradných nylonových koliesok. Celkovo tak  naviac ušetríte dalšie 3%  z eshopových cien! 

  ZÁKLADNÝ PALETOVÝ VOZÍK DB2m

  Paletový vozík typ DB2m je základný paleták, ktorý pokryje väčšinu potrieb v sklade. Má štandardnú dĺžku vidlíc 1 150 mm, ktoré sú optimálne na prevoz EUROpaliet. Je veľmi dobre ovládateľný a to nielen vďaka svojej konštrukcii a silnej hydraulickej jednotke, ale aj ergonomické ovládacie oje a veľkému otočnému uhlu riadenia (až 210 °), vďaka čomu sa Vám bude dobre manévrovať aj na menšom priestore. Nosnosť paletového vozíka DB2m je 2 000 kg, čo bohato pokryje väčšinu bremien. Má kvalitné hydraulické čerpadlo, celkovo pevnú konštrukciu s dostatkom mazacích bodov a silné práškové lakovanie. Výhodou môžu byť tvrdšie kolieska, ktoré sú na vidliciach nylonové v prevedení tandem (dvojité) a nylonové sú aj tie riaditeľné; na prianie je však možné zameniť za gumové alebo polyuretánové.

  +

  SÚPRAVA NÁHRADNÝCH NYLONOVÝCH (NY) KOLIES

  Kolesá paletového vozíka sú spotrebným materiálom a treba ich z času na čas vymeniť za nové. Tým sa nebudú zhoršovať jazdné vlastnosti vozíka, práca s ním nebude nebezpečná alebo neprimerane náročná. Pri každodennom používaní je odporúčaný servisný interval výmeny 12 mesiacovPonúkame teda celú sadu riaditeľných aj vidlicových PU koliesok, ktorú môžete za zvýhodnenú cenu zaobstarať už s nákupom samotného paleťáka. V sete sú 2ks riaditeľných kolies s priemerom 200 mm a 4ks kolies vidlicových o rozmeroch 80×70mm.

  DELTALIFT
  DB2m+kola
  8596538079912
  74kg
  284.10 bez DPH 340.92 s DPH
  Cena dopravy 18.00 bez DPH 21.60 s DPH

  Produkt je práve v porovnávaní Zobraziť porovnanie